Najděte nejlevnejší letenky

zajezd královna anglie

Poznávací zájezd hotelbusem. Navštivte Jižní a západní Anglie. Vydejte se do světa s CK Pangeo tours.

Naše poznávací zájezdy vás vezmou také do národního parku Dartmoor, do opatství Glastonbury s mytickým Avalonem či na pláže Cornwalu.

Cestujte s cestovateli – profíky. Během zájezdů za královskou rodinou do Anglie s průvodcem nakouknete do zákulisí Kensingtonského i Buckinghamského paláce nebo hradu Windsor.

Jeden ostrov, dvě země a mnoho dojmů k tomu. Tři evropská města (Bruggy, Londýn, Edinburgh). Za krátkou dobu zájezdu poznáme mnoho rozdílů, ale také mnoho krás různých zemí. Možná si některé z míst oblíbíte natolik, že je později navštívíte...

Anglie - Poznávací zájezdy s turistikou Ubytování Hotel . Pestrá nabídka zájezdů a aktivní dovolené nejen po Evropě, online rezervace, kvalitní klientský servis.

Poznávací zájezdy do zemí Velké Británie. Anglie, Wales, Skotsko i Severní Irsko s vybranými cestovními kancelářemi.

Anglie - Poznávací zájezdy s turistikou . Pestrá nabídka zájezdů a aktivní dovolené nejen po Evropě, online rezervace, kvalitní klientský servis.

Deštivá Anglie je každému známa jako země dešťů, výborného čaje, sendvičů, fisch.chips, fotbalu a bodrých mladíků popíjejících pivo.

‌1. den Odjezd z Prahy v poledních hodinách. Přejezd do Anglie. 2. den Prohlídka Londýna - Big Ben, Houses of Parliament, Downing Street, Westminster Abbey (Unesco), Trafalgar Square, Hyde Park aj.

Nejvyšší hora Anglie Scafell Pike se tyčí nad čistými jezery v Národním parku Lake District. Zvlněné kopce plné ovčích stád, to jsou Národní parky Peak District a Dartmoor.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky