Najděte nejlevnejší letenky

věšaky dovolená

Věšáky do bytu i do kanceláře za velmi příznivé ceny! Kované i dřevěné věšáky, malé i velké, na klíče, nebo oblečení. Stačí si jen vybrat! Záruka až 5 let.

Dřevěný věšák pro celou rodinu, on na klíče, ona na klíče a psí parťák třeba na vodítko. Věšák je dokonalá dekorace do každé chodby či předsíně. Věšák

Nejvýhodnější Věšáky na oblečení a další ze serveru - vyberte si z výhodných nabídek na

Věšák na oblečení Modern, YLT-0603-01P. Věšák je vyroben z práškově lakované oceli a jeho celková výška je 170 cm . Jeho černé a bílé barvy odpovídají moderním interiérům .

ModernHome Věšák s policemi - černý, YLT-0311F Black. Jednoduchý věšák s dvěma policemi vhodný do menších předsíní, chodeb a hal k odložení oblečení, obuvi a módních doplňků.

Ozdobný dřevěný věšák s dřevěnými domečky a a dvěma kovovými háčky.

Variabilní věšák do skříně. Věšák slouží k lepší organizaci oblečení ve skříni. Může být v rozloženém stavu či věšák překlopit a vytvořit tak úspornou verzi, která šetří místo ve skříni.

Věšáky a háčky na dveře,

Věšáky a háčky do bytu či domů, dětského pokoje nebo předsíně. Všechny věšáčky máme skladem a s možností dopravy zdarma.

Vychytané věšáky úchytky jsou mezi mladými lidi v ČR bestsellerem. Každý kousek z řady věšáky úchytky se pyšní vychytanými detaily a funkčností.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky