Najděte nejlevnejší letenky

spojené arabské emiráty coronavirus

Source: Honzovy letenky Published on 2020-11-27

Vláda Spojených arabských emirátů má nová bezpečnostní opatření. Většina zemí světa se postupně přizpůsobuje obavám o šíření koronaviru Covid-19.

Mapa Spojených Arabských Emirátů na této stránce je založena na technologii Google Maps a umožňuje tak online prohlížení s celou řadou výhod.

Koronavirus a aktuální cestovní opatření ve Spojených Arabských Emirátech. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?

Spojené arabské emiráty patří mezi bezpečnou zemi Pozor si musí dát ženy, jelikož se jedná o muslimskou zemi. Pohlídat si musíte také období Ramadánu

Spojené arabské emiráty jsou situovány v jihozápadní Asii, na východní části Arabského poloostrova.

Ministerstvo zdravotnictví odmítlo nákup milionu vakcín proti nemoci covid-19 od firmy AstraZeneca, které Česku nabídly Spojené arabské emiráty. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) to řekl serveru

Spojené arabské emiráty dnes vyzvaly své občany, aby necestovali do zahraničí kvůli globálnímu šíření nového koronaviru. Informovala o tom agentura AP, která zároveň připomněla, že ve SAE sídlí významné aerolinie Etihad a Emirates.

Emiráty posilují boj s koronavirem. Drží restrikce proti pandemii a investuje peníze na pomoc ekonomice. Šanci mají s dodávkami české firmy.

Spojené arabské emiráty chtějí v nadcházejících dvou měsících na koronavirus otestovat dva miliony obyvatel, což je zhruba pětina tamní populace. Vláda opatření zdůvodnila novým nárůstem nakažených poté, co byla protikoronavirová opatření...

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky