Najděte nejlevnejší letenky

slavia hajduk chorvatsko split

Slavia nachystala slavnostní zápas s Hajdukem Split -
Žádné leháro během reprezentační přestávky nemají. Ve středu fotbalisté Slavie odehráli pohárový duel na Žižkově a v sobotu večer je doma v Edenu čeká od 19:00 slavnostní zápas se spřáteleným Hajdukem Split.
Slavia porazila Hajduk Split, přátelský duel zkrátila oslava...
Fotbalisté pražské Slavie porazili v přátelském duelu Hajduk Split 2:0. Zápas v Edenu, kterým vyvrcholily oslavy 50 let od založení fanouškovské organizace Odbor přátel Slavie, skončil v 80.
FotoReport: SK Slavia Praha - HNK Hajduk Split
Oslava padesátého výročí Odboru přátel SK Slavie Praha...
Hajduk Split - Slavia Praha | Tribuna Sever - Slavia Ultras
Reportáž z neskutečného výjezdu do Splitu, obrovské množství videí a fotek najdete v článku. Takhle vypadá reklama na fotbal, atmosféru a fanoušky...
Exkluzivně: Hajduk Split slavil 100. výročí se Slavií - Pražský...
Split, Praha /Fotogalerie, Video/ - Fotbalisté Slavie se zúčastnili velkolepých oslav ke stému výročí založení slavného chorvatského klubu Hajduk Split. Exhibiční zápas vyhráli díky trefám Kisela a Milutinoviče 2:0.
Slavia U11 vyhrála halový Fair Play Cup, venkovní část ovládl...
Fair Play Cup má poprvé v historii dva vítěze. Zatímco v hale se lépe vedlo neporazitelné Slavii, venku exceloval chorvatský Hajduk Split.
Hajduk Split (Chorvatsko) - fotbalový klub Hajduk Split...
Informace o fotbalovém klubu Hajduk Split (Chorvatsko) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Hajduk Split (Chorvatsko).
Česko - Švýcarsko | Z útoku Slavie až na trenéra výběru...
Česká reprezentace se ve čtvrtek utká v Lize Národů se Švýcarskem. Výběr helvétského kříže má na tehdejší Československo zajímavou vazbu, na jeho lavičce seděla v minulosti osobnost, která je fotbalově spjata i s naší minulostí.
Hajduk Split - Slavia 0:2
Slávisté odehráli přátelské utkání ve Splitu v rámci oslav sta let od založení domácího klubu a připsali si výhru 2:0 v zápase, který nebyl žádným pouťákem, ale standardním přípravným utkáním.
» Zahraničí : Slavia oslaví ve Splitu jubileum...
Hráči Slavie Praha nastoupí v neděli 13. února v chorvatském Splitu k přátelskému utkání proti tamnínu celku Hajduk, který právě bude slavit 100. výročí svého založení.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky