Najděte nejlevnejší letenky

skupinovy zajezd apasionata praha

Přehled koncertů, akcí a turné kapely Apassionata v roce 2022 a 2023. Vyber si koncert nebo festival a kup výhodně vstupenky v předprodeji.

Apassionata je zpět s novou jubilejní show "Zlatá cesta" a představí se v pražské O2 areně. Opět slibuje magická setkání člověka a…

Představení: Apassionata, Místo: Praha O2 Aréna, Termíny: 6.1.2018, 7.1.2018, on-line rezervace vstupenek na show v Praze.

Kultura v Praze - kina, divadla, koncerty, kluby, výstavy, veletrhy, plesy, premiéry, derniéry, vernisáže, recenze, pozvánkyMagazín o kulturním dění v Praze

Magický příběh vyprávěný v koňském sedle – to je Apassionata, jezdecká show, jenž po celé Evropě láká tisíce milovníků divadla, a která zavítá na začátku nového roku i do České republiky.

Apassionata - nejúspěšnější evropská jezdecká show se podeváté vrací do České republiky. Tentokrát však s mimořádným programem nazvaným Golden path neboli Zlatá cesta.

Na najdete 15 firem v kategorii Skupinové zájezdy v Praze a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba PT Tours International, s.r.o.,

Na najdete 1 firmu, která v kategorii skupinové zájezdy nabízí Dovolená Maďarsko v Praze a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Extrem Tour.

Apassionata například slibuje dosud nevídané kaskadérské kousky jezdců. Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci.

Prehľad koncertov, akcií a turné kapely Apassionata v roku 2022 a 2023. Vyber si koncert alebo festival a kúp výhodne vstupenky v predpredaji.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky