Najděte nejlevnejší letenky

ski vigiljoch ubytování do itálie

Pojeďte na lyžování do Val Senales / Schnalstalu a zajistěte si ve středisku Vernago / Vernagt am See kvalitní ubytování. Objekty všech kategorií od cenově výhodných soukromých pokojů přes penziony, apartmány a chaty až po luxusní hotely.

Valtellina; I přes relativně malou velikost areálu (50 km sjezdovek) disponuje Aprica poměrně velkým množství černých sjezdovek. Díky umělému zasněžování si zde můžete užívat lyžování až do dubna.

Již od roku 1995 se specializujeme se na zájezdy do Itálie, Chorvatska, Portugalska a na Maltu. Nabízíme širokou nabídku ubytování v apartmánech a hotelech s vlastní, autobusovou a leteckou dopravou.

Pojeďte si zalyžovat na Vigiljoch. Mapa sjezdovek, hodnocení, obtížnost lyžařských terénů, ceny skipasů, počasí na Vigiljochu a další informace.

Zájezdy do destinace Ortler Skiarena od 4,157 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!

Aktuální nabídka lyžařských zájezdů do letoviska Trentino. Levné lyžařské pobyty v Itálii se stravou a skipasem. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Ubytování Trentino 2023.

Letní i zimní dovolená v Alpách je ideální, ať už pobyty na horách vnímáte jako příležitost k relaxaci, k lyžování nebo k turistickému zdolávání kopců.

Oblíbené středisko Aprica láká na ideální sjezdovky, novou lanovku, zázemí pro rodiny s dětmi a hlavně skvělé ceny. Vyberte si lyžařský zájezd do Apricy.

Hotely Paganella - různé*** hotely - 5denní lyžařský balíček***, Itálie, Paganella

Livigno neboli “malý Tibet” láká na dlouhou sezónu a ideální sjezdovky ve vysoké nadmořské výšce. Vyberte si lyžařský zájezd do Livigna.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky