Najděte nejlevnejší letenky

skalní město beach turecko

Kappadokie (Kapadocie) je se svými pohádkovými skalními útvary, podzemními městy a starobylými kaplemi jednou z nejnavštěvovanějších vnitrozemských oblastí dnešního Turecka.

Kypr, coby třetí největší ostrov ve Středozemním moři, se nachází 113 kilometrů jižně od Turecka a přibližně 120 kilometrů západně od syrského pobřeží.

Program Den první Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na Den druhý

Byl postaven během římské okupace Turecka a dodnes spojuje dvě strany hlubokého kaňonu. Tento kaňon (soutěska) je také největším lákadlem celého parku.

Nejvyhledávanějšími místy je město Dalyan a okolí, kde lze nalézt písečné pláže, skalní hrobky Kaunos či termální prameny na pobřeží jezera Kőyceğiz.

Ponořme se společně do 150 metrů hlubokého kaňonu, na jehož dně je možné objevit krásu Turecka skrytou v tufových skalách, nástěnných malbách prvních křesťanů i v oslavách obřízky.

Pokračování cesty po Gruzii, Stalinovo muzeum, skalní město Uplisciche, chačapuri, klášter Jvari, město Mccheta, katedrála Sveticchoveli

Ubytujte se ve špičkovém ubytovacím zařízení - Titanic Beach Lara a poznejte krásnou destinaci Turecko.

Zažijte luxusní dovolenou v Turecku! Těšit se můžete na skvěle vybavené hotely, kde nechybí skluzavky a tobogány, opravdu bohatý all inclusive program a samozřejmě nekonečné písčité pláže.

Kam na dovolenou do Turecka nejen k moři? Vybrali jsme TOP 10 dovolenkových letovisek pro páry, rodiny s dětmi, seniory i partu přátel.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky