Najděte nejlevnejší letenky

rozhovor turecko nebude eura

Turecku se členství v Evropské unii vzdaluje, proti už je i Německo. Kancléřka Angela Merkelová poslancům CDU v úterý oznámila, že je proti dalším jednání s Tureckem o EU. S odvoláním na své zdroje o tom informoval deník Bild.

Propad kursu společné evropské měny by již neměl pokračovat, v případě potřeby však jsou centrální banky zemí skupiny G7 připraveny euro znovu podpořit tak, jak to provedly v pátek při první společné intervenci.

Nepříznivý vývoj ohledně dodržování lidských práv v Turecku neumožňuje pokročit v jednání o vstupu této země do EU, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron po pátečním jednání se svým tureckým protějškem.

Ankara /Od zvláštního zpravodaje/ - Deník získal exkluzivní rozhovor s vyjednavačem Turecka pro vstup do EU. Uvnitř: Video.

Turecko je připraveno okamžitě podniknout nezbytné kroky k realizaci nového rusko-tureckého plynovodu Turkish Stream. Uvedl to turecký prezident

Evropská unie slíbila Turecku tři miliardy eur, oživení přístupových rozhovorů a bezvízový styk za lepší spolupráci při řešení imigrační krize. Česko by se mělo na finanční pomoci Turecku podílet v příštích dvou letech 700 až 800 miliony...

Počínaje dnešním dnem čeká evropskou politiku manipulace s horkým bramborem značných rozměrů. Evropská komise doporučí členským zemím Evropské unie, aby souhlasily se zahájením vstupních rozhovorů s Tureckem.

Brusel - Lidří členských zemí EU a turecký premiér Ahmet Davutoglu potvrdili dohodu o vracení migrantů z řeckých ostrovů do Turecka. Na twitteru to oznámila litevská prezidentka Dalia Grybauskaitéová a informaci poté potvrdil předseda...

Turecko vs Nákupy, Smlouvání č 1 , nakoupili jsme ? #vlog7 - YouTube

Evropská unie zatím nepokročí v přístupových rozhovorech s Tureckem. Nebude ani jednat o rozšíření vzájemné celní unie. V úterý o tom v Lucemburku rozhodli ministři zemí osmadvacítky.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky