Najděte nejlevnejší letenky

riviera kvarner soukromí chorvatsko

Riviera Kvarner - Chorvatsko, Kvarner: Vyberte si destinaci pro letní dovolenou a rezervujte pobyt on-line. Prohlídněte si nabídku měst, míst, zátok a ostrovů s tisíci fotografii.

Aktuálně máme pro Vás 7380 nabídek dovolených a pobytů.

Vyberte si dovolenou Chorvatsko z online katalogu 2022 cestovní kanceláře ZA Sluncem a ušetřete. Katalog CK ZA Sluncem 2022 obsahuje všechny slevy a akce CK na dovolenou Chorvatsko.

Pod pojem Kvarnerská riviéra se zahrnují letoviska východního pobřeží Istrijského poloostrova, omývaného vodami Rijeckého zálivu (Riječki zaljev) a Kvarnerského zálivu (Kvarnerski zaljev) či krátce Kvarneru.

Ta nejlepší dovolená Kvarner už na vás čeká. Široký výběr, akční nabídky a slevy. Vyberte si zájezd u spolehlivé české značky!

Moderní apartmány umístěné v kruhovém uspořádání s vnitřním parkem, vzdálené cca 1 km od centra Medulinu, v blízkosti hotelu Belvedere.

Zdejší část moře je ze všech stran chráněna ostrovními břehy. Mírně se svažující oblázkové pláže jsou zvlášť vhodné pro děti a neplavce.

Kvarner - Chorvatsko - last minute, katalog, informace: Pokud hledáte nádhernou přírodu, jste turista hledající zábavu nebo máte děti, je dovolená v Kvarne

Oblast Kvarneru tvoří úzký pruh pobřeží navazující na Istrijský poloostrov na severu Chorvatska. Do této oblasti patří také ostrovy v Rijeckém zálivu a jižněji podél pobřeží nazývané Kvarnerskými ostrovy

Zájezdy do destinace Kvarner od 927 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky