Najděte nejlevnejší letenky

portugalsko a fotbalu

Fotbal: Německo - Portugalsko on-line -

Sledujte v sobotu od 21 hodin duel o třetí místo na fotbalovém MS mezi Německem a Portugalskem.

Portugalsko, Fotbal A Mnohem VÍC (VIII) -

‌Hlavní město Portugalska Lisabon se stává v těchto dnech zároveň hlavním městem Evropy. Tedy té fotbalové zcela jistě. Pojďme se tedy na závěr tohoto seriálu podívat na oba stadióny, ale také do jeho uliček, restaurací, kde na nás dýchne...

Portugalsko - výsledky, program zápasů | Fotbal, Evropa

Stránka Portugalsko na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, červené karty, …).

Liga Portugalsko Bwin【2021/2022】️ informace, tabulka, tituly...

Primeira Liga, zvaná také Primeira Divisão, je nejvyšší portugalská fotbalová soutěž, kterou hraje 18 týmů. V sezoně 2020/2021 vybojoval titul Sporting Lisabon.

Fotbal Anglie - Portugalsko on-line -

Čtvrtfinále fotbalového MS Anglie - Portugalsko sledujte v sobotu 1. července od 17:00. Dokáží Beckham a Rooney zdolat Portugalskou obranu?

Cestování za fotbalem do Portugalska | Radiožurnál

Portugalské statistiky cestovního ruchu letos výrazně ovlivní fotbalový šampionát. Už teď, před závěrečným zápasem našeho týmu ve skupině je jasné, že jen návštěvnost z České republiky se díky fotbalu zvýší na dvojnásobek.

Jak dlouho se bude hrát jednou fotbalový zápas? V Portugalsku...

Fotbal možná v těchto dnech začíná novou etapu spočívající ve změně základní hrací doby jednoho zápasu. Jak známo, podle pravidel se fotbalový zápas hraje odjakživa 2x45 minut, tedy 90 minut.

Fotbal: Portugalsko - Nizozemsko on-line -

Sledujte v neděli od 21 hodin osmifinálový duel fotbalového MS mezi Portugalskem a Nizozemskem . Oplatí Nizozemci Portugalcům vyřazení ze semifinále Eura 2004?

Dva góly za pět minut a spálené šance. Portugalsko - Česko 2:0...

Reprezentace ve třetím utkání Ligy národů podlehla v Lisabonu domácímu Portugalsku 0:2. Český tým nedokázal využít žádnou ze svých šancí, oba góly inkasoval během pěti minut po půl hodině hry.

Portugalsko, Fotbal A Mnohem VÍC (VII) -

Fotbalový článek na téma: Portugalsko, Fotbal A Mnohem VÍC (VII). Rubrika: Aktuality. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky