Najděte nejlevnejší letenky

menorca španělsko pohodové vánoce

Vánoce u moře: 10 tipů na zimní dovolenou za svitu slunce. Zde naleznete tipy na exotické Vánoce u moře, ale také levné cíle, kde je v zimě u moře teplo.. Bílé Vánoce – nevyvolává ve vás tato představa velká radostná očekávání?

Pohodové Vánoce či Silvestra můžete strávit i doma. Podívejte se na domácí tipy na silvestrovské pobyty nebo na Vánoce či Silvestr na horách, či přímo nejžádanější Silvestr 2019 na chatách a chalupách. A pro letní dovolenou - dovolená v ČR od České p

Dovolená a zájezdy Španělsko all inclusive. Na dovolenou a zájezdy do Španělska jedině s all inclusive. Španělsko, země s dlouhou a bohatou historií, historickými a kulturními památkami ve vnitrozemí i na pobřeží, divokými vnitrozemskými horami, krás

‎ Ivy Silver ‎ to Alicante - Češi a Slováci v Alicante September 8, 2014 · Ahoj , pristehovala jsem se pred par tydny do Torrellana , pokud tu zijete nekde pobliz dejte vedet nikoho tu moc neznam bylo by fajn mit s kym vyrazit na plaz nebo do hor.

Last minute dovolená Menorca od CK Alexandria. Pestrá nabídka Last Minute zájezdů do destinace Menorca za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

tel.: +420 720 154 400 tel./fax: +420 385 310 813 e-mail:

Hotel Riu Oliva Beach Resort: POHODOVÉ VÁNOCE - Na webu TripAdvisor naleznete 4 781 recenzí cestovatelů, 4 336 fotografii a výhodné nabídky pro Hotel Riu Oliva Beach Resort.

Nejde právě o obvyklou kombinaci, a právě proto je Escorial ve Španělsku tak výjimečný. Ne nadarmo ho tady nazývají osmým divem světa. Tvoří ho několik koridorů, měřících dohromady úctyhodných 16 kilometrů a více než stovka mnohdy příkrých schodišť.

Menorca se nachází v subtropickém pásu, to znamená, že léta jsou zde suchá a teplá, zimy naopak mírné a vlhké. Letní teploty dosahují až 33 °C, zimní teploty se pohybují okolo 5 – 10 °C. Rovinatý povrch ostrova má za následek to, že je oblast často s

Španělsko, Menorca, Cala Blanca Jen pár kroků od malé pláže Sa Caleta baech nabízí 3* superior apartmánový resort příjemné ubytování, několik bazénů, kvaltiní služby, což uvítají zéjména rodiny s dětmi.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky