Najděte nejlevnejší letenky

mallorca cala ratjada cars

Hotel Green Garden,Španělsko Mallorca - 12 850 Kč (̶1̶2̶ ...

Španělsko, Mallorca, Cala Ratjada ... Letovisko Cala Ratjada se vyznačuje úchvatným členitým pobřežím s celou řadou písečných zátok. Oblast je bohatá i na pláže označené modrou vlajkou. Dopravu k plážím zajišťuje hotel. Obchody, restaurace a bary cca

Mallorca: Cala Ratjada,Španělsko | Španělsko na Světadílech

Cala Ratjada - informace o letovisku. Cala Ratjada má své příznivce převážně mezi mladými lidmi a mladými rodinami, které se vždy znovu vracejí do známých míst, většinou hotelu s jednou hvězdičkou a s domáckou atmosférou. A takových hotelů je v „záto

Ca's Bombu Hostal **,Španělsko - Cala Ratjada | od ...

Objednejte si dovolenou v tomto hotelu. Hotel Ca's Bombu Hostal ** letecky v Cala Ratjada -Španělsko, nejlevnější letecká dovolená do Ca's Bombu Hostal **. Porovnejte si zájezdy do tohoto hotelu, najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku.

Hotel Chevy, Cala Ratjada– ceny aktualizovány 2020

Hotel Chevy se nachází 200 metrů od pláže Cala Ratjada a 10 minut pěšky od přístavu Cala Rejada. Nabízí venkovní bazén a samoobslužnou restauraci. Hotel Chevy nabízí prakticky zařízené ubytování s dlážděnými podlahami a bezpečnostní schránkou.

Apartmány, rekreační domy, ubytování Mallorca, Španělsko ...

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů ve Středozemním moři. Je to ostrov s překrásnou přírodou, 180 nádhernými plážemi a křišťálově průzračným mořem. Svými krásami láká každoročně k dovolené více než 10 milionů turistů.

Alcina *,Španělsko - Cala Ratjada | od STUDENT AGENCY

Objednejte si dovolenou v tomto hotelu. Hotel Alcina * letecky v Cala Ratjada -Španělsko, nejlevnější letecká dovolená do Alcina *. Porovnejte si zájezdy do tohoto hotelu, najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku.

Recenze hotelu Aparthotel Green Garden

Green garnen. Aparthotel Green Garden **** (Španělsko - Mallorca - Cala Ratjada) Docela hezký hotel,ikdyž dle mě jako už trochu rozmazleného cestovatele je to spíš "trojka" než 4 hvězdičkový hotel.

Levná půjčovna aut Palma de Mallorca - Cars Scanner

Výhodný pronájem aut v Palma de Mallorca od 4 eura za den. Velký výběr z aut z roku 2019. Speciální slevy pro zákazníky Výhodný pronájem aut v Palma de Mallorca od 4 eura za den. Velký výběr z aut z roku 2019. ... Cala Ratjada. Chamar

Hotel Na Forana, Cala Ratjada– ceny aktualizovány 2019

The location of this hotel was great. It's only a short beautiful walk to the center of cala ratjada. There are lot of restaurants in the neighborhood. Easy to park your car somewhere in walking distance. Lovely beach in front of the hotel. We loved

Funtazie klub Aparthotel Green Garden -Španělsko - CK Fischer

Na klidném mstě u piniového lesa na okraji letoviska Cala Ratjada. Obchody, restaurace a bary cca 400 m. Rušné centrum Cala Ratjada s malebným přístavem a pobřežní promenádou cca 800 m. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky