Najděte nejlevnejší letenky

makrela v balíčku | turecká kuchyně

Děti jsou z ryb ochotny akceptovat jedině rybí prsty, nanejvýš obalené rybí filé bez kostí. A mnohé dospělé „nebaví“ preparovat drobné kůstky, které v makrele zůstanou i po vyjmutí páteře.

Turecká národní kuchyně, fotografie, jídla a recepty turecké kuchyně.

Pro české turisty je Turecko oblíbenou destinací, neboť se jedná o nepříliš vzdálenou, ale poměrně exotickou zemi na hranicích Evropy a Asie. Co zde ale během dovolené vlastně ochutnat?

Turecká kuchyně je jedním z prvních míst na světě. Spíše třetí. Předstoupila francouzská kuchyně, ale Turci už dýchají v čele do Číny. Co způsobuje tak vysokou popularitu této gastronomie u gurmánů po celém světě?

Makrely na roštu - recept: Makrely omyjeme a osušíme. Uvnitř i vně je posypeme solí, pepřem a podle chuti kořením na ryby. Citrony nakrájíme na tenké plátky. Šalvěj opereme,

Mladá makrela s trochou zeleniny pečená v alobalu.

Ryby očistíme a opepříme. Pekáč vymažeme tukem a naklademe do něj ryby. Do mísy dáme nakrájená rajčata zbavená šlupek (nebo trochu zředěný protlak), olej, víno, česnek a petrželku a dobře promícháme.

Když se řekne typicky turecké jídlo, mnohým se pravděpodobně vybaví oblíbený kebab. Jenže to není zdaleka všechno. Turecká kuchyně je jednou z nejrozmanitějších na světě, tak se o ní pojďte dozvědět víc.

Existují lidé, kteří nemají rádi chutnou zapečenou makrelu se zlatou kůrou? S největší pravděpodobností existuje jen málo z nich. Pokud se rozhodnete udělat slavnostní večeři, nejlepší řešení

Hledáte recept na Makrela s hořčicí a slaninou na grilu? Tady ho máte jako na dlani. Více na

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky