Najděte nejlevnejší letenky

makedonie portugalsko obalech

Portugalsko a doklady? Poradíme vám, jak se orientovat v pasech, vízech, clech a dalších dokladech. Splňte hravě všechny úřední formality.

Druhé a zároveň finálové kolo baráže o postup na MS do Kataru se odehraje v úterý. Portugalsko doma přivítá Makedonii a v tomto měření sil bude jednoznačný...

Portugalsko čeká v úterý barážový zápas kvalifikace na MS 2022, na domácím hřišti přivítá Severní Makedonii. Favorit je jasný, avšak nezapomínejme, koho Makedonci vyřadili v semifinále vyřazovací fáze.

Portugalci v rozhodujícím zápase o postup na mistrovství světa v Kataru zvítězili nad Severní Makedonií 2:0. O postupu svého týmu na finálový turnaj rozhodl dvěma góly záložník Bruno Fernandes.

Praktický průvodce pro cestování po Portugalsku: zajímavosti a památky Portugalska, doprava, místní speciality, zvyklosti, ceny, počasí, turistika…

Průměrná roční teplota na severu je cca 13°C, oproti tomu na jihu země až 19 °C. Také průměrný roční úhrn srážek se mění v závislosti na poloze - klesá přibližně ve směru od severu k jihu, zhruba od 1200 mm až po 500 mm.

Jinde není dost turistů na to, aby se uživily. Co se týká sortimentu, většinou se omezují na ten standardní turistický. Magnetky, náhrdelníky, prstýnky a dresy Lionel Messi.

Republika Makedonie je novým státem, který vznikl rozpadem Jugoslávie. V Evropské unii a na vícestranných mezinárodních fórech se používá název Bývalá jugoslávská republika Makedonie.

Podle dat z posledního sčítání lidu v roce 2002 měla Makedonie 2 022 547 obyvatel. Poslední odhad z roku 2009, bez zvláštních změn,dává číslo 2 050 671 obyvatel.

Volání do všech sítí v ČR/minuta

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky