Najděte nejlevnejší letenky

kréta dent

Dovolená Kréta (Řecko) • CK Blue Style
Kréta - dovolená a Last Minute zájezdy • CK Blue Style
Kréta informace pro turisty |
Kréta, Rady a tipy na dovolenou do destinace Řecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
Kréta - Dovolená 2022 - CK Fischer
Zájezdy a ubytování na řecký ostrov Kréta. Nabídka hotelů, výlety, zajímavá místa, gastronomie, počasí, pláže. Vyzkoušejte dovolenou na Krétě od CK Fischer.
Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta
Největší, nejjižnější a nejvýznamnější řecký ostrov Kréta leží cca 100km jihovýchodně od Peloponésu na jižním okrají Egejského moře a tím tvoří nejjižnější část Evropy.
Kréta - dovolená na Krétě a turistické informace
Alespoň takhle mluví oficiální předpisy. Druhým největším letištěm na Krétě je Mezinárodní letiště Chania - Ioannis Daskalogiannis.
Kréta last minute v Řecku letecky 2022 | EXIM Tours
Vydejte se s námi na Krétu do Řecka na last minute a využijte levnou dovolenou na poslední chvíli. Odlety jsou z Brna, Ostravy a Prahy.
Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |
Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute. Ostrov s písčitými a oblázkovými plážemi, fakultativní výlety, nebo půjčení auta a poznat ostrov.
Dovolená na Krétě 2022, zájezdy a informace | EXIM Tours
Kréta, nejjižnější ostrov Řecka, nabízí slunné počasí, čisté moře, skvělou kuchyni i zajímavou historii. Vyberte si zájezd a užijte si dovolenou na Krétě.
Kréta Last Minute 2022 - Řecko Kréta |
Last Minute Kréta 2022 dovolená. Vyberte si Last Minute dovolenou Kréta z nabídky 300 CK, včetně všech slev a akcí. Iba na
Kréta z Ostravy 2022
Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí . Odlétá se z letiště: Praha Brno Ostrava . Konečná cena 12 790 Kč recenze pobytu detaily nabídky

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky