Najděte nejlevnejší letenky

chorvátsko vistárie

Vistárie – Wikipedie

Vistárie (také wistérie, wistárie, wistarie, modrý déšť) je rod rostlin z čeledi bobovité. Zahrnuje 7 druhů a je rozšířen ve východních oblastech USA, Číně a východní Asii.

Vistárie je impozantní strom, který potřebuje jen 2x ročně...

Vistárie je popínavá rostlina, která se povětšinou pěstuje jako dekorativní břečťan. Někdy se jí v našich končinách přezdívá modrý déšť, neboť má původně modrofialové květy. Není náročná, jen ji stačí dvakrát ročně věnovat čas prořezáním...

Vistárie - jedna z nejkrásnějších popínavých dřevin -

Vistárie - jedna z nejkrásnějších popínavých dřevin - vyšplhá se až do výšky 20m a pokryje svými bohatými květy plochu až o šířce 10m. Také jste zůstali tak okouzleni a představili si vaši pergolu pod záplavou květů?

Vistárie je popínavá dřevina, která udělá z vaší zahrady...

Modré nebo fialové květy vistárie tvoří neodolatelné přírodní girlandy a budou pastvou pro oči. Vaše zahrada budou s touto dřevinou nádherným a kouzelným místem, které ohromí každý den nejen vás, ale také vaše sousedy i návštěvy.

vistárie - CNN Prima NEWS

Články, galerie a obsah o vistárie

Vistárie aneb modrý déšť - Zahradacentrum

Vistárie aneb modrý déšť. Nejčastěji se pěstují vistárie s modrofialovými květy.

Vistárie, celoroční ozdoba domu nebo pergoly - Magazinzahrada...

Chcete odolnou popínavou rostlinu, která se rychle vytáhne vysoko po zdi i sloupech pergoly a ještě se rozroste do nebývalé šířky? Vistárie tohle všechno dokáže a navíc je nádhernou dekorací.

Vistárie, legenda mezi popínavými rostlinami |

Jednou z nejatraktivnějších popínavých dřevin je vistárie čínská. Obdiv získala díky obřím hroznům květů, pohledným listům a celkové okouzlující struktuře. Letitá vistárie dorůstá úctyhodných rozměrů a dekorativní jsou i samotné kroucené...

Vistárie – oblíbená okrasa parků i zahrad

Vistárie patří k jedněm z nejatraktivnějších popínavých dřevin. Je oblíbenou součástí pergol a altánů, vytváří romantické zátiší díky obřím hroznům květů.

Vistárie jako ozdoba zahrady | Naše zahrada

Vistárie vzbuzuje obdiv. Je mnoho zahrádkářů, kteří by se záplavou jejích květů chtěli těšit ve vlastní zahradě. Má to však několik háčků - na krásu vistárie.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky