Najděte nejlevnejší letenky

bam sands korfu

Hotel Golden Sands, Řecko Korfu - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Golden Sands, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Golden Sands, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Golden Sands na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Hotel Golden Sands na řeckém ostrově Korfu •

Při naší první rodinné dovolené v Řecku jsme byli ubytování v tomto menším hotelu na jihu ostrova v oblasti Agios Georgios.

Hotel Golden Sands, Korfu, Grecja - YouTube

Więcej filmów z hoteli na

Golden Sands (hotel) - Korfu - Řecko | Zájezdy a Dovolená

Golden Sands (hotel) - Korfu - Řecko - last minute, first minute, katalog, informace: Hotel Golden Sands postavený v tradičním řeckém stylu se nachází v ji

Golden Sands - Korfu - Řecko | - více než jen...

Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské

Golden Sands - Korfu - Řecko | Easy Travel

Golden Sands - Korfu - Řecko - last minute, katalog, informace: Menší hotel situovaný v jihozápadní části ostrova v blízkosti krásné písčité pláže. Polo

Hotel Golden Sands recenze (Agios Georgios, Korfu) » Recenze...

Přečtěte si nejnovější hodnocení pro Hotel Golden Sands, Řecko, Korfu: aktuálně 20 recenzí hotelu. Hotel Golden Sands Doporučuje 68% recenzentů.

Golden Sands Hotel Korfu

Hotel Golden Sands Korfu - 3-hvězdičkový hotel. Golden Sands Hotel se nachází ve městě Korfu, 4,3 km od Paralia Mpoukari, a nabízí plavecký bazén. Ubytování nabízí parkování zdarma na místě.

°Golden Sands Korfu 3* (Řecko) - od 169 € | Booked

Golden Sands (Golden Sands Hotel) - Golden Sands Hotel Korfu nabízí 24-hodinovou recepci, lékařské služby a služby concierge, a pokoje pro hosty s výhledem na moře. Paralia Mpoukari je 10 minut jízdy, a Paralia Issos je 5 minut jízdy.

Korfu - Dovolená 2022 - CK Fischer

Zájezdy a ubytování na řecký ostrov Korfu. Nabídka hotelů, výlety, zajímavá místa, Kerkyra, počasí, pláže. Objednejte si dovolenou na Korfu od CK Fischer.

Desítky tisíc spokojených klientů

Garance nejlepší ceny

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Objevit letenky