Vyhledávání

Search projects

11.06.2012 18:10

Thomas de Dorlodot - Pilot

Tom je profesionální MPG pilot. Má bakaláře v oblasti komunikace . Tom je uznávaným průkopníkem tohoto sportu, vedl několik paraglidingových expedic .Na MPG navštívil více než 30 různých zemí světa, včetně Pákistánu, Mali, Peru, Guatemala ... Tom je dobře známý svými výškovými  paraglidingovými lety . 3 x byl na Red Bull X Alps a působivé jsou i jeho rekordní lety v Himalájích.

 

 

 

 

 

 

Horacio Llorens - Pilot

Horacio Llorens je jedn z nejprogresivnějších pilotů ve světě padákových kluzáků, hrdě reprezentoval Španělsko v akrobacii na PG. PoPokořil  světový rekord v Infiniti tumble v prosinci 2009.V Nepálu, udělal 281 otáček v Infiniti tumble. Mezi jeho seznam působivých úspěchů, patří 3 tituly mistra světa 2008-9-10 a vítězství na Světových leteckých hrách v Turín 2009.

 

John Stapels - Fotograf

 John Stapels byl vždy cestovatel, a to nejen proto, že cestoval - ze západní Sahary do stepí Mongolska s členy týmu, nebo na osamocených cestách - ale protože to je kde exceluje. On se přizpůsobí a těší z přítomnosti nových lidí a situací. Jeho schopnost být přirozený cestovatel a být úplně v pohodě po celou dobu při cestování mu umožňuje vidět to, co jiní možná nevidí. Johnovi se vždy podařilo skloubit svou lásku a talent pro vytváření inspirující vizuálního zážitku s láskou k cestování. Začal létat vážněji asi před rokem. Jeho posláním je předání opojného pohledu z výšky divákovi.


 

 

 

 

 

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní