Vyhledávání

Nový hlavní inspektor provozu PG

03.03.2011 14:11

V souvislosti se žádostí hlavního inspektora provozu paraglidingu Mgr. Jana Hájka o uvolnění z funkce hlavního inspektora provozu paraglidingu a o rozvázání pracovního poměru v LAA ČR ke dni 28.2.2011 oznamuji, že Mgr. Jan Hájek byl ke dni 28.2.2011 uvolněn z funkce hlavního inspektora provozu paraglidingu.
M.j. i tímto přípisem si mu dovoluji vyslovit poděkování za práci kterou ve funkci hlavního inspektora provozu vykonal pro paragliding i pro celou LAA ČR a sportovní a rekreační létání obecně.
Mgr. Jan Hájek bude nadále zastávat funkci inspektora provozu paraglidingu.
V návaznosti na výše uvedené a na vyhlášené výběrové řízení na místo hlavního inspektora provozu paraglidingu si dovoluji dále oznámit, že do funkce hlavního inspektora provozu paraglidingu byla jmenována paní Klára Beranová, která bude na plný úvazek tuto funkci od 1. 3. 2011 vykonávat.
Telefonický kontakt na nového hlavního inspektora provozu paraglidingu zůstává stejný, tedy +420 777 813 050, nová je e-mailová adresa: beranova@laacr.cz.


Kláře Beranové – nové hlavní inspektorce provozu paraglidingu - přeji mnoho sil a trpělivosti, nestrannost v rozhodování, atp., ale i chuť a potřebu si dále rozšiřovat obzory v rozsáhlé oblasti sportovního a rekreačního létání.


Jiří Koubík
ředitel správy LAA ČR

 

 

zdroj : LAA

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní