Vyhledávání

Světová jendička ženského acro paraglidingu - Judita Zweifel

22.01.2011 18:50

Dosáhla jsem svého cíle. Můj sen ožil, létám infinity. Ten pocit z létání svisle nad padákem není možné popsat. Stejně jako všechny ostatní manévry, které jsem se naučila v minulosti. Vzrušení, ze všech úspěchů v acro létání je  velké - ale  Infinity  je třešničkou na dortu mého acro létání. Před deseti lety, kdy jsem byla na kopci jako začátečník , jsem nikdy nepomyslela, že bych mohla být jednoho dne schopná dělat s padákem takové věci ... :-)

Judith Zweifel, světová jednička ženského acra vypráví  své dojmy.

Ještě nelétám infinity jako rutinu, ale s každým letem se dozvím něco nového, každý vzlet mi dává velké uspokojení. Existuje tolik lidí, kteří mi pomáhají k  cestě nahoru, a vzhledem k jejich nekončící podpoře je musím zmínit : Xandi Meschuh, Manfred Gehr-Huber, Thomas a Ripplinger Chrigel Maurer společně s celým týmem Advance, mý sponzoři Conergy a Lee, a moji milí přátelé Tomáš a Lisa.

"Za poslední dva roky je mé  létání emocionální horská dráha.Nadšení, pochybnosti, motivace a porážky, pocit úspěchu a frustrace, výzvy a duševní přetížení,  úspěch , selhání,  vášeň. Výsledkem toho všeho byl upřímný pohled k bohu, diskuse. Je to jedna z nejvíce hodnotný životních zkušenosti, které jsem prodělala. "

'Mount Infinity', je projekt zvládnoutí Infinity, který je nyní dokončen! V posledních 2 letech byly všechny její duševní a technické přípravy, vzestupy a pády, potíže a úspěchy, krok za krokem zachyceny filmovým štábem do půl hodinového dokumentárního filmu o její cestě na vrchol = "Mount Infinity". Naposledy se podařilo ve filmu Juditě provést 27  Infinity!


Film je nyní upravován a bude dokončen a dán do distribuce na jaře 2011!

 

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní