Vyhledávání

IMPRESS 3 přichází - legenda pokračuje!?!

21.04.2011 20:04

sedačka Impress od švýcarské firmy ADVANCE, kterou má "skoro" každý český pilot létající přelety s nahami pod kapotou, přichází s novou podobou a pořadovým číslem 3.

 

IMPRESS 3, dle vyjádření výrobce, by měla být k mání v průběhu června 2011 a to ve všech třech velikostech. Sedací jádro má charakter LIGHTNESS - technologie bez prkénka, kde bylo důležité snížení hmotnosti zároveň se získáním co nejlepší aerodynamiky a pohodlí.

Tato sedačka přímo navazuje na výhody technologie použité u Lightness. Oproti své předchůdkyni Impress 2 bude mnohem lehčí (váha 4 až 4,5 kg), také více aerodynamická (lepší obtékání s nižším odporem).  Součástí je samozřejmě  certifikovaný (EN/LTF) pěnový chránič 13 cm silný. Tělo je lépe podpíráno (systém zavěšeného lůžka - houpací sítě), a to je mnohem pohodlnější. Hodně práce se vložilo do testování ve větrném tunelu, tedy výzkumu pro optimalizaci aerodynamiky. Konečným výsledkem je postroj s kapotáží na kterém na první pohled uvidíte jak je jeho provedení revoluční.  Na rozdíl od IMPRESS 2 + nelze kapota odepnout. 

 

zdroj: web Advance + info Česká Škola Létání

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní