Vyhledávání

INFO

 

V několika posledních letech konstrukce kluzáků, jejich výkon a ovládání, zaznamenaly velký vývoj.Náš tým Vám ukáže maximální potenciál Vašeho kluzáku a umožní Vám jak na 100% využívat výkon Vašeho křídla.

 

       

 

        

HOFFI                                                MÍRA

 

BEZPEČNOSTNÍ TRÉNINKY jsme pro Vás připravili ve spolupráci se Základní školou létání a jsou rozděleny do kategorií podle zájmu pilota a jeho dovedností.

V Bezpečnostním kurzu bude max .10 pilotů, kteří každý den absolvují 4 lety. Kurz proběhne s minimálním počtem 6 pilotů. V okamžiku přihlášení min. počtu pilotů na kurz budou piloti informování e-mailem o nejbližším termímu konání kurzu s tím, že se datum kurzu operativně přizpůsobí aktuálnímu počasí.

 

KONDIČNÍ

POKROČILÝ

INTENZIVNÍ

SIV

 

 

Bezpečnostní tréninky provádíme jako jediní v České republice nad vodou, na nechranické přehradě. Odpadá tak únavná a finančně náročná cesta do zahraničí.Ubytování je za příjemné české ceny v Autokempu Vikletice

K našim cenám za Bezpečnostní tréninky Vám nevzniknou další náklady!!!

 

S námi trénují ti nejlepší

                        

 

BEZPEČNOST

Vaše bezpečnost je zajištěna naŠIM VLastním člunem ve spolupráci s profesionální Vodní záchrannou službou. V jejím vybavení jsou dva rychlé kanadské čluny Pionyr, se sklopnou přídí pro snadné vytažení z vody. Samozřejmostí je cvičená posádka vodních záchranářů.

                         

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní