Vyhledávání

POZOR - Foto soutěž !!!!

Pošli nám hezké a zajímavé foto z tvého létání.Jestli bude natolik atraktivní, že ho porota vybere, postoupí mezi 5 fotografií do ankety ve které rozhodou o pořadí naši čtenáři.

Fotografie, které umístí na prvních 5 místech v anketě budou automaticky dle letní nebo zimní tematiky umístěny v hlavičce našeho webu Paragliding-4U. Z ostatních fotografií porota vybere ty nejzajímavější, nejvtipnější a kompozičně nejzdařilejší a ty také získají právo na umístění v hlavičce našeho webu Paragliding-4U.

Nemusí jít o detail obličeje nebo přilby. Záležet bude na nápadu, kompozici,práci se světlem atd. Podívejte se jak mu sluší červevená kombinéza v prosinci na Rašovce :-)

Každý může do soutěže poslat jedno foto ze svého fotoalbumu. Berte v potaz, že foto nebo výřez z fota bude umístěn v obdélníku 1000 x 215 pixelů. To znamená, že z vašeho klasického formátu musí být realizovatelný takový výřez. 

Ukázka výběru výřezu, který byl ještě stranově otočen, aby hlavní motiv (padák) nevadil logu.

původní foto s výřezem

výsledek - můžeš si prohlédnout v hlavičce webu (je promítán v hlavičce webu)

 

Foto (respektive výřez) by měl být použitelný pro hlavičku našeho webu. Hlavní motiv by se neměl krýt s logem, (může být pro úpravu použit Photoshop, fotografie by měly být s tematikou PG, ale nebráníme se vtipným motivům, které jsou s létáním spojené, jako třeba mouchy z Lijaku od Luďka Šedy v hlavičce )

Jestli neumíš pracovat v editačních programech, které fotografii upraví do patřičného výřezu, můžeš foto, o kterém si myslíš, že výše uvedné splňuje, poslat nám a úpravu nechat na nás. 

 

Hodně zdaru a těšíme se na Vaše fotky.

 

 

1.CENA

funkční tričko TERNUA-Merinotech 100%  merino vlna v hodnotě 1.600,- Kč

2.CENA

karabiny SIMOND PILOT  v hodnotě 900,-Kč

3.CENA

pánské rukavice AXON 650 UNI na paragliding v hodnotě 790,- Kč 

4.CENA

funkční ponožky SOCKS carving silver v hodnotě 680,- Kč

 

5.CENA

led čelovka PETZL TAKKINA 2 v hodnotě 490,- Kč

 

ORGANIZÁTOR FOTO SOUTĚŽE SI VYHRAZUJE ZMĚNU CEN (samozřejmě k lepší hodnotnější ceně) jestli se nám podaří sehnat další sponzory :-)

Nezapomeň poslat jméno a adresu ! ! !

 

FOTKY MŮŽETE POSÍLAT DO 30.12.2010.  POROTA VYBERE  5 FOTOGRAFIÍ, KTERÝM BUDETE POSÍLAT V ANKETĚ SVOJE HLASY DO 15.4.2011. V  30.4.2011  VYHLÁSÍME VÝTĚZE A ROZDĚLÍME CENY. 

 

Pravidla soutěže zde.

 

 

Zpět

 

 

 

 

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní