Vyhledávání

Acro a Freestyle paragliding

  

ACRO-4U

Jak název napovídá, ACRO-4U ( čti "akro fór jů"  v překladu "akro pro tebe") vzniklo  pro ty, kteří se zajímají o acrobacii v paraglidingu a měl by být jakýmsi průvodcem pro Vás piloty. Aby jste mohli čerpat informace, které jsou na těchto stránkách koncentrovány. Vyvarovali se chyb, kterých jsme se dopouštěli. Mohli se scházet, jezdit na výlety, trénovat, natáčet videa, zkouknout nová videa, fotografie, diskutovat nad nimi, získávat zkušenosti . . .

 

ACRO paragliding je mladé odvětví paraglidingu, které se vyvinulo z figur pro testování bezpečnosti kluzáků. Světový pohár má 4 - 6 závodů. První mistrovství světa se konalo v roce 2006 ve Švýcarsku. FAI pořádá mistrovství světa každé dva roky.Závody se létají v solo a synchro acrobacii ( dva kluzáky).

 

Létat ACRO u nás je obtížnější z důvodu nevhodných terénů ( malé převýšení ), ale ne nemožné.Přesto začíná být ACRO  populární. Jediným slušným terénem pro trenink acrobacie je Černá hora u Jánských lázní. Potom zbývá jenom naviják, balon nebo vrtulník :-)

ACRO závody se u nás nepořádají. Z důvodu nevhodných terénů a malého množství ACRO pilotů.

 

Jsi pilot a máš zájem o acro paragliding, zavolej nám na číslo +420 775 558 448 a můžeš s námi trénovat. Jezdíme na Gerlitzen trénovat nad vodu.

 

 

© 2010 Paragliding-4U

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Paragliding kurz - Základní škola Létní